Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wydawnictwo Omnibus

Smaller Default Larger

 

 

Zapraszamy do kupna naszych książek w formie e-booków (ze względu na dużą liczbę ilustracji w książkach najlepiej przeglądać je w formacie PDF).
W postaci elektronicznej dostępne są książki z serii "Dam radę!" ("Moje przedszkole", "Niejadek", "Łakomczuszki", "Wojtuś u lekarza"), "Zabawy plastyczne dla przedszkolaków" oraz bajki i opowiadania dla dzieci z cukrzycą "Dlaczego Filonek".
Zamówienia można składać pod adresem e-mail: biuro@wydawnictwoomnibus.com.pl lub pod numerami telefonów: 506 48 48 36, 81 311 50 51. Po otrzymaniu potwierdzenia od Wydawnictwa prosimy o dokonanie wpłaty według cennika poniżej na numer konta (mBank) 33 1140 2004 0000 3502 7416 7114, Justyna Jakubczyk. Wydawnictwo Omnibus, ul. Biskupińska 53/1, 20-830 Lublin.
Prosimy o podanie w tytule przelewu tytułu książki, formatu (PDF lub EPUB) oraz nazwiska zamawiającego.
Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie prześlemy pliki pocztą elektroniczną lub udostępnimy za pomocą FTP Wydawnictwa.
 
Ceny e-booków:
"Moje przedszkole", "Niejadek", "Łakomczuszki", "Wojtuś u lekarza": 7 zł brutto
"Zabawy plastyczne dla przedszkolaków": 10 zł brutto
"Dlaczego Filonek"bajki i opowiadania dla dzieci z cukrzycą i ich przyjaciół: 10 zł brutto
E-booki do nauki czytania - "Litery podstawowe", "Alfabet", "Marzenia zwierząt": 10 zł brutto
"Frędzel. Mówiący pies": 10 zł brutto
 
Nasze e-booki dostępne są również na platformie Virtualo oraz na stronach z nią współpracujących: Empik, Księgarnia Gandalf, Legimi, UpolujEbooka, Publio, Ebook.pl i innych.