Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wydawnictwo Omnibus

Smaller Default Larger

Zabawy plastyczne z bawełną lub Szumiące wierszyki z zadaniamie-book


Zabawy z bawełną
Książka zawiera zbiór projektów, które zostały wykonane z waty, płatków kosmetycznych i patyczków higienicznych. Każdy z nas ma takie produkty w domu, zatem wystarczy jedynie zajrzeć na półkę w łazience, aby stworzyć ciekawe i oryginalne prace. Produkty z bawełny nie są drogie, dlatego z powodzeniem można je wykorzystywać z większą grupą dzieci na zajęciach w szkole czy przedszkolu.
Tworzenie z bawełny to nie tylko zabawa, ale zarazem doskonała okazja do rozwijania u dzieci zdolności plastycznych i pobudzania ich wyobraźni. Przycinanie, malowanie i wyklejanie pozwala również rozwijać zdolności manualne. Dodatkowo do każdej pracy dołączone są zadania z nią związane.
Zabawa z bawełną to również świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Szumiące wierszyki z zadaniami
W książce znajduje się zbiór wierszyków dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Są one przeznaczone do utrwalania wymowy głosek szumiących: sz, cz, ż, dż. Głoski te powtarzają się w tekście wiele razy, są pogrubione i zaznaczone innym kolorem, dzięki czemu łatwiej będzie je odróżnić. Dodatkowo do każdego wierszyka dołączone są związane z nim zadania.
Publikacja może stanowić źródło inspiracji dla rodziców, nauczycieli, terapeutów oraz wszystkich, którym zależy na prawidłowym rozwoju mowy dziecka.

zabawy_z_bawelna_okladka
Cena
Cena sprzedaży brutto: 15,00 zł
Szczegóły produktu

Katarzyna Michalec

Zabawy plastyczne z bawełną
Format e-book (PDF), 106 str.

Zabawy z bawelna 11Zabawy z bawelna 12

Katarzyna Michalec

Szumiące wierszyki z zadaniami
Format e-book (PDF), 64 str.

Szumiące wierszyki okladka www