Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wydawnictwo Omnibus

Smaller Default Larger

Widzieć uszami

Czy można widzieć szami? Malować, nie mając rąk? Mieć przyjaciół, choć wygląda się inaczej niż zyscy?
Ta bajka pomaga dzieciom zrozumieć, że również osoby z niepełnosprawnością oraz o odmiennym wyglądzie mogą być wspaniałymi przyjaciółmi.
Na końcu książki znajduje się rubryka „Warto wiedzieć” z podstawowymi informacjami o tym, co to jest niepełnosprawność.
okladka pierwsza strona
Cena
Cena sprzedaży brutto: 15,75 zł
Typ książki

Szczegóły produktu
Autor: Gabriela Przybylska-Strelczuk
Ilustracje: Aleksandra Smit
Format 150 x 121, okładka twarda, 24 str.
 
Czy można widzieć uszami? Malować, nie mając rąk? Mieć przyjaciół, choć wygląda się inaczej niż wszyscy? Ta bajka pomaga dzieciom zrozumieć, że również osoby z niepełnosprawnością oraz o odmiennym wyglądzie mogą być wspaniałymi przyjaciółmi. Na końcu książki znajduje się rubryka „Warto wiedzieć” z podstawowymi informacjami o tym, co to jest niepełnosprawność.
 
 
Recenzje:
 
 Bajka „Widzieć uszami” pokazuje, że pomimo niepełnosprawności można wspólnie się bawić i czerpać wzajemne korzyści z przebywania razem.

Małgorzata Grudzińska,

psycholog dziecięcy

 
Wierzę, że ta książka będzie ważnym elementem burzenia stereotypów i przede wszystkim pomoże dzieciom zrozumieć ich niepełnosprawnych rówieśników.

Izabela Olichwiruk,

psycholog dziecięcy

 
Widziec uszami srodek DRUK OK7
Widziec uszami srodek DRUK OK9