Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wydawnictwo Omnibus

Smaller Default Larger

1. Informacje ogólne

1.1. Właścicielem Sklepu Internetowego działającego pod adresem www.wydawnictwoomnibus.com.pl jest firma:

Justyna Jakubczyk. Wydawnictwo Omnibus

ul. Biskupińska 53/1

20-830 Lublin

NIP 9211808198

REGON 061388689

tel.  506 48 48 36

http://www.wydawnictwoomnibus.com.pl

1.2. Przedmiotem sprzedaży są książki Wydawnictwa Omnibus.

1.3. Zamówienia w sklepie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok poprzez:
- sklep internetowy,

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- telefon, SMS: 506 48 48 36

 

2. Składanie zamówień

2.1. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

2.2. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie tytułu książki, liczby zamawianych egzemplarzy, adresu, pod który zostanie dostarczony towar lub informacji, jeśli odbiór towaru odbędzie się osobiście („Odbiór osobisty”), numeru telefonu lub (i) adresu e-mail – po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub/i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

2.3. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

2.4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane, jeśli nie uda się skontaktować z zamawiającym w celu dokonania korekty.

2.5. Wydawnictwo Omnibus zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).

2.6. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

3. Realizacja zamówienia

3.1. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

3.2. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

3.3. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT). W przypadku gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze), prosimy o wcześniejsze przesłanie faksem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

4. Sposoby regulacji należności za zamówienie

4.1. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
- przy odbiorze przesyłki,

- przelewem (przedpłatą).

4.2. Podczas dokonywania przedpłaty:

- Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
Justyna Jakubczyk. Wydawnictwo Omnibus, mBank: 33 1140 2004 0000 3502 7416 7114
- Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz tytuł zamawianej książki.

- Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.

4.3. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

5. Odstąpienie od zamówienia

5.1. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art. 2 ust. 1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww. ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z Wydawnictwem pod nr telefonu 506 48 48 36 celem ustalenia warunków zwrotu. Koszt przesyłki zwracanego towaru pokrywa Zamawiający.

 

6. Postanowienia końcowe

6.1. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 506 48 48 36 .

6.2. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza internetowego zamieszczonego na stronie Wydawnictwa oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk

6.3. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych ustaw, a w odniesieniu do konsumentów również Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 poz. 271 z późn. zm.) i Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141 poz.1176).

6.4. Wydawnictwo Omnibus zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.