Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wydawnictwo Omnibus

Smaller Default Larger

Miś i czarodziejka

Druga część niezwykłej opowieści o pluszowym misiu ­Porzucku, który zostaje adoptowany przez nauczycielkę – ­panią Anię. To właś­nie z nią przeżywa mnóstwo przygód. Tym razem bohater wciela się w rolę instruktora latania, poznaje tajniki sztuki jeździectwa, oddaje krew na rzecz chorych dzieci oraz wypełnia uczniowskie obowiązki. W poznawaniu świata i rządzących nim zasad pomagają mu nowi przyjaciele.
mi_i_czarodziejka__front-s_www
Cena
Cena sprzedaży brutto: 30,45 zł
Szczegóły produktu

Aneta Lejwoda-Zielińska i Anna Mituła

Miś i czarodziejka

Liczba stron 96, format 163/236 mm, Okładka miękka

ISBN druk: 978-83-63830-38-0

Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opowiadania zawarte w tomach Z pamiętnika misia ­Porzucka oraz Miś i czarodziejka zdobyły wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Książka przyjazna dziecku” Muzeum Zabawy i ­Zabawek w Kielcach.
Wcale się nie dziwię, że tytułowy bohater – miś Porzucek – ­zdobywa serca najmłodszych czytelników, bo moje zdobył już od pierwszych wersów. Opowieści napisane są z pasją, wielkim ­zaangażowaniem i erudycją.
Agnieszka Krizel (blog Recenzje Agi)

 

Spis treści:

O tym, jak słodko jest się dzielić
O tym, jak uczyłem się tęsknić
O tym, jak wybraliśmy się na koniec świata
O tym, kogo ­spotkałem po drugiej stronie lustra
O tym, jak Herkules zgubił podkowę
O tym, jak uczyłem Czarka latać
O tym, jak zrobiłem pani Ani niespodziankę
O tym, jak było na pikniku
O tym, jak poszedłem do szkoły